نقش این مؤلفه ها در ساخت سردخانه

September 27, 2017

آخرین اخبار شرکت نقش این مؤلفه ها در ساخت سردخانه

وقتی صحبت از سرماخوردگی است ، همه ما می دانیم ، در زندگی روزمره خود در زمینه غذا ، نه تنها راحتی زندگی بلکه سلامتی و ایمنی بیشتری را برای ما به ارمغان می آورد. همانطور که همه ما می دانیم ، برای دستیابی به درستی دستگاه ، به هر وسیله نیاز به استفاده از قطعات بزرگ و کوچک زیادی دارد و ترکیب کاملی از این قطعات است. اهمیت این قسمت ها را در سردخانه تصور کنید. امروز ، شیائو Bian شما را گرد هم می آورد تا بدانید از چه بخش هایی برای استفاده در سردخانه و نقش آنها در سردخانه استفاده می کنید.

کمپرسور: به عنوان کمپرسور عمل می کند تا مبرد را در مدار مبرد هدایت کند. کمپرسور مبرد را از ناحیه فشار کم خارج کرده و پس از خنک کردن ، آن را به ناحیه فشار قوی فشرده می کند. گرما از طریق سینک گرما به هوا منتقل می شود و مبرد از گاز به مایع تغییر می یابد و فشار بیشتر می شود.

کندانسور: یکی از اصلی ترین تجهیزات تبادل گرما در سیستم برودتی سردخانه است. عملکرد این است که مبرد دمای بالا را که توسط کمپرسور سردخانه جمع می شود ، خنک و متراکم کند ، و آن را خنک و متراکم کند.

تبخیر کننده: آیا گرمای یخچال فریزر است ، مبرد مایع را در تبخیر دمای کم فشار قرار دهید ، فریزر را با حرارت جذب کرده و در مبرد گازی تبخیر کنید ، گاز مبرد پس از فشرده سازی در کمپرسور مکیده می شود و سپس درون حرارت کندانسور تخلیه می شود. . اصولاً اصل اواپراتور همانند كندانسور است. تفاوت در این است که اولی گرما را در مخزن جذب می کند ، در حالی که دوم گرمای بیرون را گرم می کند.

مخزن ذخیره سازی: مخزن فرن را برای اطمینان از اینکه مبرد همیشه اشباع شده باشد ذخیره کنید.

شیر برقی: اول ، برای جلوگیری از خرابی کمپرسور ، قطعات فشار قوی مایع مبرد به داخل اواپراتور ، برای جلوگیری از شروع کمپرسور ، فشار کم خیلی زیاد است ، برای جلوگیری از چکش مایع کمپرسور. درجه حرارت ذخیره سازی سرد به مقدار عملكرد كنترل دمای تنظیم شده می رسد ، شیر انرژی كامپیوتراپی ، فشار كم هنگام رسیدن كمپرسور به مقدار تعیین شده می رسد ، وقتی دمای یخچال به مقدار تعیین شده افزایش می یابد ، ترموستات ، شیر برقی ، فشار قوی و كم فشار کمپرسور شروع می شود. مقدار تنظیم شده کمپرسور شروع می شود.

محافظ ولتاژ بالا و پایین: از کمپرسور ولتاژ بالا ، فشار زیاد ، کم محافظت جلوگیری کنید.

کنترل کننده دما: معادل سرمازدگی ، مغز باعث ذخیره سازی سرما ، یخچال ، باز و توقف و یخ زدگی و باز و توقف فن می شود.

فیلترهای خشک: ناخالصی ها و رطوبت موجود در سیستم تصفیه.

محافظ فشار روغن: اطمینان حاصل کنید که کمپرسور روغن روغن کاری کافی دارد.

شیر انبساط: همچنین شیر دریچه گاز نیز نامیده می شود ، می تواند باعث شود فشار و فشار زیادی به سیستم وارد شود ، فشار خروجی مایع مبرد فشار مایع مبرد با سرعت بالا از طریق تبخیر گسترش می یابد ، گرمای دیواره لوله تبادل گرما را جذب می کند.

جداکننده روغن: عملکرد آن جدا کردن روغن روان کننده از بخار فشار قوی است که توسط کمپرسور تبرید تخلیه می شود تا از عملکرد ایمن و کارآمد دستگاه اطمینان حاصل شود. ذرات روغن موجود در بخار با فشار بالا مطابق اصل کاهش جریان روغن و تغییر جهت جریان هوا می توانند تحت عمل جاذبه از هم جدا شوند. سرعت جریان هوا به طور کلی زیر 1m / s ، می تواند در بخار بیش از 0.2 میلی متر قطر ذرات روغن از هم جدا شود. جداکننده های روغنی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند ، شستشو ، گریز از مرکز ، پر کردن و فیلتر کردن چهار نوع است.

شیر کنترل فشار اواپراتور برای جلوگیری از فشار تبخیر کننده (و دمای تبخیر) زیر مقدار مشخص شده است. بعضی اوقات برای تنظیم اواپراتور در نیرو برای تحمل تغییر در بار استفاده می شود.

فرماندار فن: این فرماندار فن سری معمولاً در کندانسور هوای خنک کننده هوا در فضای باز تجهیزات تبرید یا کنترل سرعت دمنده هوای سرد مورد استفاده در سردخانه استفاده می شود.

شرکت فناوری انرژی شاندونگ Ourfuture انرژی ، آموزشی ویبولیتین
تلفن + 86-531-5560-3058. M./WhatsApp + 86-186-7889-7804
www.r efrigerationcompressorunit.com
اسکایپ: bluemic986 ، Wechat: qq398332595
"آینده ما ، آینده تبرید!"