یخچال و فریزر Ourfuture کاملاً از قرنطینه ویروس Corona بهبود یافته است

March 12, 2020

آخرین اخبار شرکت یخچال و فریزر Ourfuture کاملاً از قرنطینه ویروس Corona بهبود یافته است

(یک کارگر آموزش دیده در حال ضد عفونی کردن دروازه کارگاه است)

از آنجایی که کروناویروس (Covid-19) به یک مشکل جدی تبدیل شد ، دولت چین این مسئله را جدی گرفته و همه ماهان حمل و نقل داخلی را تعطیل کرده است ، به همه افراد دستور داده شده است که در خانه بمانند تا از انتشار ویروس یا آلوده شدن به ویروس جلوگیری کنند. با پایان ماه فوریه ، تعداد مرگ و میر روزانه از بیش از 100 نفر در روز به زیر 50 نفر در روز کاهش یافته است ، تعداد مرگ و میر اکثر استان ها و مناطق 0 نفر شده است و تعداد دارنده تاج تأیید شده (Covid-19) تا حد زیادی کاهش یافته. به عنوان یک کشور با 1.4 میلیارد نفر جمعیت ، چگونه مردم را به کار خود با خیال راحت برگردانیم و مطمئن شویم که ویروس دوباره برمی گردد و دیگر به ویروس تبدیل نمی شود.

به دنبال الزام دولت و آموزش ، آنچه برای جلوگیری از ویروس انجام می دهیم در اینجا آمده است:

1- دمای بدن کارکنان را دو بار در روز بررسی کنید ، ضبط کرده و گزارش دهید ، اگر دمای کسی بالاتر از 37.7 درجه سانتیگراد باشد ، از وی خواسته می شود تا در خانه برای انزوا خود بماند یا به پزشکان مراجعه کند.

2. کارمندان را تشویق کنید که ناهار را از خانه بیاورند و به تنهایی غذا بخورند. جداول کارخانجات کارخانه ایزوله کنید.

3. ضد عفونی و تمیز کردن هر گوشه کارخانه.

4. بدون ماسک صورت کار نمی کند.

اگر تجربه ای وجود دارد که می توانیم در مورد ویروس به اشتراک بگذاریم ، آنچه در آن می دانیم در اینجا آمده است:

1. تنها ورودی برای دریافت ویروس کرونا از طریق چشم ، بینی و دهان است ، بنابراین صورت خود را لمس نکنید ، از ماسک صورت به طور صحیح استفاده کنید.

2. ویروس می تواند 5 ~ 7 روز در خارج از بدن انسان زنده بماند ، بنابراین بیشتر اوقات دستان خود را بشویید ، مخصوصاً بعد از استفاده از آسانسور.

3. این ویروس بسیار پایدار است ، به مدت 3 ماه در چین کشف شد و در حال حاضر بیش از 3000 نفر منجر به مرگ و میر ، نه تنها برای افراد مسن ، بلکه برای جوانان نیز انجام شده است.

4- مواردی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس می تواند در بدن انسان پنهان شود بدون آنکه تب یا عملکرد قابل توجه ای برای روزها نشان دهد. به همین دلیل است که در ماه های گذشته به ما دستور داده می شد که در خانه قرنطینه کنیم.

5- فقط به یک منبع قابل اعتماد ، مانند وب سایت WHO اعتماد کنید ، آنها هر آنچه را که باید در مورد ویروس Corona بدانید (Covid-19) دارند.

اکنون از جمله ووهان ، به دلیل فشار زیاد و کنترل دقیق دولت چین ، وضعیت در چین بسیار بهتر شده است ، اکنون تولید ما به طور کامل بهبود یافته است. امیدوارم با گرم شدن هوا وضعیت این ویروس بسیار بهبود یابد ، اگر این ویروس را جدی بگیریم کنترل می شود.

(کارمندان برای بررسی دما در یک خط منتظر هستند.)

(کارمندان برای بررسی دما در یک خط منتظر هستند. )

(بدون ماسک صورت بدون کار)

(تخته جداسازی را روی میز ناهار خوری بگذارید)

(نشانه و دستورالعمل روش های ضد عفونی و تمیز کردن را مشخص کنید)