• واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه
  • واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه
واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه

واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OURFUTURE
گواهی: CE,ISO9001,CCC
شماره مدل: OTB 1.0-10L

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: 15000-25000usd/set
جزئیات بسته بندی: کیس تخته سه لا + فیلم پلاستیکی
زمان تحویل: 45 روز
شرایط پرداخت: T/T، اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 80 مجموعه در ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

ولتاژ: 380V-3P-50Hz مبرد: R22 ، R404a
Volumen: 1.0-10L نوع سیستم: سیستم پمپ
برجسته:

واحد کندانسور تبرید

,

واحد کندانسور danfoss

توضیحات محصول

واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه

واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه

سیستم پمپ نوع بشکه فلوئور صرفه جویی در مصرف انرژی بالا ، یک سیستم تبرید با استفاده از اصل پمپ است و با ارسال مبرد با فرمت مایع به داخل اواپراتور اجرا می شود. مایع مبرد با دمای پایین پرتاب ، ابتدا وارد یک بشکه دوچرخه سواری با فشار کم می شود که دارای فضای خاصی برای ذخیره سازی مایع و فضای جداسازی بنزین است ، سپس از پمپ فلوئور با پمپاژ مبرد مایع با دمای پایین که دارای چندین برابر حجم بیشتر از مقدار تبخیر است ، وارد تبخیر کننده ها در هر اتاق سرد بیشتر مایع موجود در تبخیر کننده گرما را جذب می کند و به گاز تبدیل می شود ، مایع باقیمانده به بشکه با فشار کم از طریق لوله برگشت به همراه گاز باز می گردد ، پس از جداسازی گاز-مایع ، گاز توسط کمپرسور ، مایع برداشته می شود. در کنار مایعات تازه اضافه شده که دارای حجم معادل مبرد است ، برای تکمیل بازیافت مجدداً به اواپراتور منتقل می شود.

.
● از تغذیه مایع به اندازه کافی طولانی استفاده می کند. با استفاده از اصل پمپاژ می تواند بر ضعف مقاومت در سیستم غلبه کند ، تغذیه از راه دور را تضمین می کند.
سیستم ساده اما قابل اعتماد است ، برای کنترل و اتوماسیون متمرکز مناسب است ، می توان وضعیت عملکرد کمپرسور را بهبود بخشید. سیستم تغذیه پمپ فلوئور می تواند عملکرد خود را بدون تنظیم مکرر حفظ کند مگر اینکه بشکه از سطح نسبتاً پایدار مایع برخوردار باشد و فشار گرمای اتاق دارای نوسان زیادی نباشد ، این امر باعث می شود تا اتوماسیون تبرید راحت تر انجام شود.

r یخ زدایی گرم فلوئور کار آسانی است. در سیستم تغذیه پمپ فلوئور ، هنگام یخ زدایی ، مستقیماً مایع سمت چپ در اواپراتور را به بشکه دوچرخه سواری با فشار کم هدایت می کند ، پس از یخ زدایی به پایان رسید ، پمپ را روشن کنید سپس تغذیه مایع اواپراتور انجام شود. این دمای اتاق سرد را سریعتر ، بسیار آسان کار می کند.
یخ زدایی فوق الذکر از منبع حرارتی چگالنده از دیگر اتاقهای سرد به عنوان منبع گرمای خود استفاده می کند ، این صرفه جویی اقتصادی و انرژی بیشتری است (در مقایسه با یخ زدایی برقی 80٪ بیشتر صرفه جویی می کند)

system سیستم پمپ بشکه ای افقی ترکیبی از واحد تبرید بزرگ است که توسط ما ساخته شده است تا نیاز صنعت را برآورده سازد. این سیستم بشکه دوچرخه سواری فشار کم افقی و پمپ فلوئور را بر روی همان قاب فولادی متحد می کند ، همراه با لوله کشی فرآیند ، دریچه ها و اجزای کنترل شده ، سیستم تبرید یکپارچه پمپ بشکه را تکمیل می کند. این سیستم دارای تغذیه خودکار ، نمایشگر سطح مایع ، سیستم هشدار خودکار بشکه فلوئور و محافظت مضاعف از جمله سطح مایع نسبت به زنگ پر شده و کنترل گرمایش و غیره

● با استفاده از سیستم پمپ بشکه فلوئور ، تبخیر کننده دارای راندمان بالاتر تبخیر ، خنک کننده است
عملکرد خوب است مقدار بازیافت مبرد همیشه چندین برابر بیشتر از تبخیر است
مقدار تبخیر کننده ، این سطح کاملاً مرطوب در داخل اواپراتور را تضمین می کند ، به طوری که تبخیر کننده
توانایی همه بازی کردن مبرد در جریان تبخیر در امتداد دیواره لوله جریان می یابد در حالی که گاز جریان می یابد
در مرکز لوله ، این وضعیت تبادل گرمای عالی بین مبرد و لوله را تضمین می کند
سطح علاوه بر این ، به دلیل اینکه توسط مبرد بسیار تمیز می شود ، احتمالاً نمی تواند یک فیلم روغنی تشکیل دهد ،
پایین انباشت خاک نیز آسان نخواهد بود ، در این حالت دیواره لوله می تواند عملکرد خوبی برای تعویض تبادل نظر داشته باشد. در نتیجه ، با استفاده از همان تبخیر کننده ، تغذیه پمپ بشکه فلوئور دارای 30 25 25 بهتر از تبخیر مستقیم است.

مدل دوره (L) اندازه طرح کلی (میلی متر)
OTB-1.0 1.0 712 2700 2174
OTB-2.5 2.5 1016 3100 3248
OTB-3.5 3.5 1220 3300 3404
OTB-5.0 5.0 1420 3500 3516
OTB-8.0 8.0 1620 4128 4280
OTB-10.0 10.0

1724 4237 4528

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
واحد کمپرسور تبرید واحد سردخانه پمپ بشکه آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!