سردخانه سیب زمینی به پایان رسید و اکنون در حال استفاده است.

June 8, 2017

آخرین اخبار شرکت سردخانه سیب زمینی به پایان رسید و اکنون در حال استفاده است.

این یک پروژه ذخیره سازی سیب زمینی است که ما در اواخر آوریل سال 2017 به اتمام رساندیم. محل اجرای این پروژه در تنگژو ، شهر زوزوژانگ از استان شاندونگ در شرق چین است.

دمای اتاق 2 درجه سانتیگراد. به گفته این تکنسین ، در این منطقه زمان برداشت سیب زمینی تقریباً در اواخر ماه می است ، کارگران سیب زمینی ها را صبح یا اواخر بعد از ظهر انتخاب می کنند ، برای آن دسته از سیب زمینی هایی که در زمان ظهر برداشت می شوند مهم نیست چقدر شرایط خنک کننده خوبی دارند.

هنگام برداشت محصول دمای سرد سیب زمینی می تواند به اندازه Celcuis 30 درجه باشد ، بنابراین در 20 روز اول ما باید سیب زمینی ها را تا حدود 18 درجه سلکوئوس خنک کنیم ، سپس در 20 روز آینده ادامه دهید تا دما را در حدود 10 درجه سلسیوس قرار دهید ، سپس دمای هوا را به 2 درجه سلسیوس تغییر دهید .

کاهش وزن هنگام ذخیره سازی می تواند مشکل زیادی را ایجاد کند ، اما می توانیم با ریختن مقداری آب در هر زمان دیگری این مشکل را برطرف کنیم ، در این حالت سیب زمینی خشک نمی شود و باکتری ها را رشد نمی دهند. با استفاده از این روش سیب زمینی می تواند حدود 10 ماه ذخیره کند و فقط 5 ~ 5٪ وزن از دست می دهد.

این سایت دارای 11 انبار سرد به طور کلی ، حجم کلی ذخیره حدود 11000 تن است و از آنجا که درجه حرارت 2 درجه است ، می توان از آن برای سایر سبزیجات نیز استفاده کرد.

ویدئوی اتاق سردخانه سیب زمینی در داخل:

https://youtu.be/vQsk1VkyoAg

در حال حاضر ساخت اتاق سرد به پایان رسیده و تحویل داده شده است ، مشتری مراسم افتتاح بسیار بزرگی داشت ،

بر خلاف سیستم آمونیاک ، سیستم freon ما بطور کامل توسط برنامه کنترل می شود ، همه جزئیات وضعیت کنترل می شوند و در تلفن همراه شما قابل مشاهده است.

برای این سایت ، طبق گفته کاربر ، هزینه کلی برق در حدود 0.028 CNY به ازای هر کیلوگرم سیب زمینی در سال است.

F یا اخبار جدید شرکت شما می توانید ما را در فیس بوک دنبال کنید: www.facebook.com/compressorracks
حرفه ای و تولید کننده تجهیزات ذخیره سازی سرد فرون ،

با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل mike@refrigerationcompressorunit.com

واتساپ: + 86-18678897804